Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa marmura alba

Număr anunț
DA22449700
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
Furnizor / câștigător
HEXI DOMINO SRL (CUI 34702816)
Cod CPV
44921300-5 · Piatra calcaroasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975 RON
Valoare atribuită
1.975 RON
Data publicării
20.02.2019 16:09
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975 RON

din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.