Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modificarea si adaptarea retelei de scurgere

Număr anunț
DA22446935
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI RO7432570)
Cod CPV
45262330-3 · Lucrari de reparare a structurilor din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664,01 RON
Valoare atribuită
1.664,01 RON
Data publicării
20.02.2019 13:15
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664,01 RON

din 1.664,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.