Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie platforma beton-pt amplasare rezervor metalic cap. 1000 mc

Număr anunț
DA22438421
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
KONTRAKTOR TOP S.R.L. (CUI 24364599)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214.859,30 RON
Valoare atribuită
214.859,30 RON
Data publicării
19.02.2019 14:23
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214.859,30 RON

din 214.859,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.