Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie microbuz scolar MS-69-UAG
- Număr anunț
- DA22454327
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI RO27885826)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.179,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.179,10 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 11:39
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.179,10 RON
din 2.179,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro