Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Dacia

Număr anunț
DA22448312
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI RO22724373)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,51 RON
Valoare atribuită
812,51 RON
Data publicării
20.02.2019 14:28
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,51 RON

din 812,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.