Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spalare cu spuma activa

Număr anunț
DA22448165
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 4322564)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI RO25672635)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,10 RON
Valoare atribuită
336,10 RON
Data publicării
20.02.2019 14:19
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,10 RON

din 336,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.