Ofertă acceptată Cumpărare directă

colectare deseuri municipale in amestec LUNA IANUARIE, FEBRUARIE, MARTIE 2019

Număr anunț
DA22449359
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI RO15343880)
Cod CPV
90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.517 RON
Valoare atribuită
5.517 RON
Data publicării
20.02.2019 15:29
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.517 RON

din 5.517 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.