Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INCHIRIERE AUTO 25 AUTOTURISME

Număr anunț
DA22449774
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
POINT COMPACT SERVICII (CUI 33805171)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.900 RON
Valoare atribuită
32.900 RON
Data publicării
20.02.2019 16:26
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.900 RON

din 32.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.