Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instruirea, testarea si verificarea lucratorilor in domeniul: S.S.M.

Număr anunț
DA22446058
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Sendreni (CUI 21923386)
Furnizor / câștigător
PROTECT GAL S.R.L. (CUI RO27401586)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
20.02.2019 12:32
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.