Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare continuitate electrica priza de pamant

Număr anunț
DA22442674
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
IAMSAT MUNTENIA SA (CUI RO4195703)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
20.02.2019 10:05
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.