Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modul Controler SAS IBM 25R8064, 25R8076, ATB-200/IBM +baterie 25R8088 (ServeRAID-8k SAS controller)
- Număr anunț
- DA22453443
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 11:01
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro