Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Asistenta Sistem Informatic "eXpert bugetar"
- Număr anunț
- DA22444097
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "AUREL VIJOLI (CUI 29404473)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,50 RON
- Valoare atribuită
- 535 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2019 11:09
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
535 RON
din 535,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.