Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta program informatic contabilitate

Număr anunț
DA22433776
Autoritate contractantă
LICEUIL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA (CUI 2843663)
Furnizor / câștigător
SISTEM DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO37231675)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
19.02.2019 10:32
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.