Ofertă acceptată Cumpărare directă

Printare A4 color - 1296 pagini , adeverinte si diplome Hartie A4 200g Canon - 250 coli

Număr anunț
DA22453491
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CORLĂTENI (CUI 26402729)
Furnizor / câștigător
SIMONOS PETRAS SRL (CUI RO18167169)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
21.02.2019 11:03
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.