Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de servicii de management

Număr anunț
DA22445594
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
EUROTOP CONSULTING SRL (CUI RO17750961)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
20.02.2019 12:09
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.