Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE AUDIT, Numar anunt: ADV1060436, Data aparitiei: 01-02-2019
- Număr anunț
- DA22455374
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI RO14479923)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.690 RON
- Valoare atribuită
- 14.690 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 12:27
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.690 RON
din 14.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro