Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor

Număr anunț
DA22461818
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA SFANTUL MINA CRAIOVA (CUI 5046904)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
22.02.2019 10:00
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.