Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aranjament cu Crocus 1 MARTIE
- Număr anunț
- DA22461587
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- XPFLOWERS SRL (CUI 37893613)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.675 RON
- Valoare atribuită
- 3.675 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 09:50
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.675 RON
din 3.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro