Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE DIVERSE

Număr anunț
DA22457515
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
Furnizor / câștigător
KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,67 RON
Valoare atribuită
859,67 RON
Data publicării
21.02.2019 14:13
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,67 RON

din 859,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.