Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE latex usor pudrate unica folosinta M, cutie x100 Germanmed CE

Număr anunț
DA22465672
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
22.02.2019 12:48
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.