Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale

Număr anunț
DA22459925
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.067 RON
Valoare atribuită
2.067 RON
Data publicării
22.02.2019 07:54
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.067 RON

din 2.067 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.