Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda Foley 3 cai - urologice CH20 = 200buc + CH20 CU BALON 50-100ml 3 CĂI SILICONATE = 200buc.
- Număr anunț
- DA22459545
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512 RON
- Valoare atribuită
- 1.512 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 19:27
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512 RON
din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro