Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB PROTECTIE SI DIBLURI
- Număr anunț
- DA22459461
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI RO18330125)
- Cod CPV
- 44141000-0 · Tuburi protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.594,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.594,90 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 17:15
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.594,90 RON
din 3.594,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro