Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z"

Număr anunț
DA22456577
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,40 RON
Valoare atribuită
197,40 RON
Data publicării
21.02.2019 13:26
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,40 RON

din 197,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.