Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator de apa de birou VORTEX VO4030, alb

Număr anunț
DA22454712
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
31141000-6 · Racitoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,41 RON
Valoare atribuită
176,41 RON
Data publicării
21.02.2019 11:55
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 07:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,41 RON

din 176,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.