Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOLAN DEZOSAT AFUMAT

Număr anunț
DA22462653
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,90 RON
Valoare atribuită
173,90 RON
Data publicării
22.02.2019 10:34
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,90 RON

din 173,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.