Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIBLU RAPID CU GULER T 6X40 50BUC TAL
- Număr anunț
- DA22461916
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,24 RON
- Valoare atribuită
- 4,24 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 10:04
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,24 RON
din 4,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro