Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de paine si corn pentru perioada 21.02.2019

Număr anunț
DA22461838
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
BRUTĂRIA BABI S.R.L. (CUI 31672346)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,97 RON
Valoare atribuită
167,97 RON
Data publicării
22.02.2019 10:00
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,97 RON

din 167,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.