Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA22458391
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15894000-1 · Produse alimentare transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.419,18 RON
Valoare atribuită
2.419,18 RON
Data publicării
21.02.2019 15:00
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.419,18 RON

din 2.419,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.