Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse Cofetarie-Patiserie

Număr anunț
DA22450488
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
Furnizor / câștigător
NOVALIS S.R.L. (CUI RO1989157)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.313,30 RON
Valoare atribuită
2.313,30 RON
Data publicării
21.02.2019 08:18
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.313,30 RON

din 2.313,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.