Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii electrice

Număr anunț
DA22464185
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037,53 RON
Valoare atribuită
1.037,53 RON
Data publicării
22.02.2019 11:39
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.037,53 RON

din 1.037,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.