Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA conform anunt ADV 1060033/29.01.2019.

Număr anunț
DA22462165
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
METACOM 2000 SRL (CUI RO14214179)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.459,32 RON
Valoare atribuită
106.459,32 RON
Data publicării
22.02.2019 10:13
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.459,32 RON

din 106.459,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.