Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANAL CABLU 16/16 CU BANDA ADEZIVA

Număr anunț
DA22460817
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132 RON
Valoare atribuită
132 RON
Data publicării
22.02.2019 09:09
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132 RON

din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.