Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CENTRALA DE INCENDIU CU AFISAJ SI EXPANDOR
- Număr anunț
- DA22460025
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975 RON
- Valoare atribuită
- 1.975 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 08:11
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.975 RON
din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro