Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pensa Winter curba 28 cm
- Număr anunț
- DA22456092
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196 RON
- Valoare atribuită
- 196 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 13:02
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196 RON
din 196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro