Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capse 24/6 1000buc/cutie

Număr anunț
DA22464519
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Suceava (CUI 19192993)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,15 RON
Valoare atribuită
7,15 RON
Data publicării
22.02.2019 11:54
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,15 RON

din 7,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.