Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale legatorie 8050

Număr anunț
DA22463188
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30191100-5 · Echipament de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548,75 RON
Valoare atribuită
1.548,75 RON
Data publicării
22.02.2019 10:56
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548,75 RON

din 1.548,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.