Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparare a hidroizolatiei copertina intrare SALON OFICIAL

Număr anunț
DA22461710
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
VIEEAŞU IADRAN-ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32759972)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
22.02.2019 09:55
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.