Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat

Furnizare rechizite pentru UM 01249 ARAD

Număr anunț
DA22461284
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.996,52 RON
Valoare atribuită
2.941,17 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
22.02.2019 09:34
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941,17 RON

din 2.996,52 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 55,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.