Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 Briliant

Număr anunț
DA22460410
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA (CUI 29084743)
Furnizor / câștigător
GRUP PETROS SRL (CUI RO24673675)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653 RON
Valoare atribuită
653 RON
Data publicării
22.02.2019 08:45
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653 RON

din 653 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.