Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale promotionale
- Număr anunț
- DA22462826
- Autoritate contractantă
- R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL PORTILE DE FIER RA (CUI 25641582)
- Furnizor / câștigător
- DESIGN MEDIA BUSINESS SRL (CUI RO20548513)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.569 RON
- Valoare atribuită
- 11.569 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 10:41
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.569 RON
din 11.569 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro