Ofertă acceptată Cumpărare directă

GALETI ARMATE 10 L

Număr anunț
DA22463603
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,22 RON
Valoare atribuită
40,22 RON
Data publicării
22.02.2019 11:14
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,22 RON

din 40,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.