Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PENTRU CENTRU DE COMANDA CONFORM ADV1060782

Număr anunț
DA22462243
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.730,90 RON
Valoare atribuită
3.730,90 RON
Data publicării
22.02.2019 10:16
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.730,90 RON

din 3.730,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.