Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSA BUCATAR, MANUSI FOCHIST

Număr anunț
DA22461206
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
MIGDAL SRL (CUI RO15824981)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,22 RON
Valoare atribuită
398,22 RON
Data publicării
22.02.2019 09:31
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,22 RON

din 398,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.