Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile auto

Număr anunț
DA22457500
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,90 RON
Valoare atribuită
279,90 RON
Data publicării
21.02.2019 14:13
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,90 RON

din 279,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.