Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie si menaj

Număr anunț
DA22455294
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 137 (CUI 27981947)
Furnizor / câștigător
OBERBAU SRL (CUI RO23666360)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635,20 RON
Valoare atribuită
1.635,20 RON
Data publicării
21.02.2019 12:23
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635,20 RON

din 1.635,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.