Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA SI PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA22464946
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA (CUI 18238065)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI RO27279137)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,78 RON
Valoare atribuită
1.076,78 RON
Data publicării
22.02.2019 12:14
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,78 RON

din 1.076,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.