Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX SCHNEIDER K15 - ALBASTRU 200X1.26 ETICHETE AUTOADEZIVE EVOFFICE 6/A4, 105/99 MM 1X21.25 ECUSON P

Număr anunț
DA22460857
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.316,37 RON
Valoare atribuită
1.316,37 RON
Data publicării
22.02.2019 09:12
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316,37 RON

din 1.316,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.