Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET Articole tehnico-medicale
- Număr anunț
- DA22460747
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA REMEDIA SRL (CUI RO3177830)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,82 RON
- Valoare atribuită
- 258,82 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 09:05
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.02.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,82 RON
din 258,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro