Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINER METAL ADY, CIMENT CARPACEMENT CEM II/A 42,5R 40KG, ELECTROZI RUTILICI CEMONT 2,5X350 (1KG)

Număr anunț
DA22460693
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,33 RON
Valoare atribuită
351,33 RON
Data publicării
22.02.2019 09:01
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
22.02.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,33 RON

din 351,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.